
Med anledning av att det är final i Eurovision, så avnjuter vi klubbkvällen i musikens tecken. Vilken tonart har din ug då du smiskar, hur taktfast kan du slå? Tonartshöjningar vid hårda slag? Kanske du vill bara bada bastu?
Gillar du glitter eller glamour? Eller gör som islänningarna för 8 år sedan och klä upp dig riktigt härligt kinky. Hur kinky kan vi göra vår egen lilla twist på melodifestivalen?
Kom och umgås, lek med temat eller mys upp i soffan, socialisera. Som vanligt är temat helt frivilligt, Sesam är ert att nyttja efter humör och lust.
Här kan du umgås med dina perverterade vänner, lära känna nya, kanske inspireras och bli lite mer perverterad än du redan är. Lek och njut med varandra i ett lekrum eller bara koppla av med en kopp kaffe eller medhavd dryck i våra soffor. Upptäck allt vår klubb har att erbjuda, kvällen är ER.
Som alltid håller kaffemaskinen laddad, bastun redo, handdukarna vikta, kylen isande kall och full med drycker och med plats för ert medhavda i dryckesväg. Vi serverar ingen alkohol, men i baren finns läsk, alkoholfri öl/vin/cider, kaffe, te och energidryck att köpa, egen alkohol kan medtagas om så önskas. Som alltid så har vi en lätt måtid till en moderat penning att erbjuda i baren.
Varmt välkomna att frossa i det som smakar bäst för er.
Inträde 195 kronor
Anmälan görs på: klubbkvallen@gmail.com
OBS! Obligatorisk anmälan och anmälan skall innehålla för och efternamn samt ev. darksidenick. På förekommen anledning vill jag betona detta å det bestämdaste! Allt för många missar.
Frågor? Funderingar? Från kl 18 på Klubbkvällen finns vi på 031 432 832, i övrigt använd mailen eller vår darkside-sida.
Att ta i beaktande då det gäller utlevnad på klubbkvällen. Vi önskar kunna ha tämligen högt i tak då det kommer till lek men vissa saker är bra att ha i åtanke. Tänk RACK; Kodorden RÖTT- avsluta genast, GULT- kan vi pausa, är de vi i regel använder på Sesam. Allas gränser är olika och det är ytterst svårt att sätta ramar för vad som är lämpligt utlevande i öppet rum som actionrummet, men vi vill ge en liten fingervisning. Om man vill ha en session i öppet rum, så agera med respekt om de som är i actionrummet innan dig. Om man är den som kommer till ett öppet rum som redan är ockuperat av andra och leken upplevs som störande, då får man avvakta och gå därifrån till det är klart. I de fall kroppsvätskor förekommer, tex om man har för avsikt att bryta huden med vassa föremål typ nålar eller knivar då är det i regel lämpligt att göra i enskillt rum. I alla de fall man är osäker på vad som gäller, fråga oss! Undvik starka parfymer då det kan finnas de som har allergier.
Kvällens Värdinna: Annika
|